پنج شنبه, 23 مرداد 1399

راهنمای نصب

راهنمای نصب و فعال سازی برنامه

پس از قرارگیری نرم افزار در  کامپیوتر، آن را از روی میز کار کامپیوتر خود اجرا نمایید.

پنجره هایی در ادامه ظاهر خواهند شد که شما را برای انجام مراحل ثبت نرم افزار یاری خواهند کرد.

1-    کلیک برروی گزینه ی "next"

 

2-     مسیر مشخص شده در کادر زیر ، مسیر پیش فرض نصب نرم افزارهای شماست. در صورتی که قصد نصب نرم افزار در جای دیگری را دارید برروی گزینه ی "Browse" کلیک فرمایید و مسیر نصب جدید را انتخاب نمایید. در غیر اینصورت برروی گزینه ی "next" کلیک فرمایید.

3-    کلیک برروی گزینه ی "Install"

 

4-    در ادامه پنجره زیر باز می شود. صبر کنید تا فیلد  مشخص شده تا انتها پر شود.

 

5-    کلیک بر روی گزینه ی "finish"

نرم افزار شما بطور کامل نصب شد حال برای اجرای نرم افزار به ثبت کد فعالسازی نیاز دارید و می بایست مراحل زیر را انجام دهید.

1-    پس از اجرای برنامه، صفحه ی زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. 4 گزینه پیش روی شما خواهد بود که بهترین و سریعترین روش از طریق فعالسازی اتوماتیک انجام خواهد شد.

 

2-    با کلیک برروی "فعالسازی اتوماتیک" صفحه ی زیر ظاهر می شود.

1-    در قسمت مشخص شده کد 12 رقمی را وارد کنید.

2-    پس از تکمیل کردن سایر اصلاعات خواسته شده بر روی گزینه ی " معتبرسازی" کلیک فرمایید. 

حال نرم افزار شما بطور کامل نصب و اجرا خواهد شد

موفق باشید

 

نکات قابل توجه

1-    دقت نمایید که شماره سریال برای ثبت نرم افزار روی 3 کامپیوتر مجزا با یک سیستم عامل و یا یک کامپیوتر با 3 سیستم عامل مجزا اعتبارخواهد داشت.

2-    در صورتی که ویندوز خود را نوسازی نمایید به عنوان مثالXP به یک XP  جدید ، نیازی به دریافت کد فعال سازی جدید ندارید و می‌توانید از کد قبلی استفاده نمایید.

3-    سرویس پیام کوتاه SMS در ساعات شلوغی خطوط مخابرات با تأخیر زیاد یا به طور کل جوابگو نخواهد بود. بهتر است از این روش فقط در حالتی استفاده نمایید که به روش های دیگر دسترسی ندارید.

4-    در صورتی که نیاز به نصب نرم افزار بر روی بیش از 3 کامپیوتر دارید می‌توانید با هزینه کمتر از طریق تماس با شرکت توسکا ، سریال خود را شارژ نمایید.

 

5-    کاربران ویندوز XP در صورت وجود دکمه "نصب DOT NET 3.5 SP1" در صفحه نصب ،قبل ازنصب و اجرای نرم افزار آنرا نصب نمایید .